Arrow Sculling Blade (Seria S39 & S40)

Najnowsze, komputerowo zaprojektowane pióra, specjalnie wyprodukowana dla wału Arrow. Te pióra, które są zaprojektowane tak, aby pasowały do mniejszych wałów, mają cienkie krawędzie, niski opór powietrza, krzywiznę 3D i wydajność hydrodynamiczną, która zapewnia dobre blokowanie w wodzie. Zachowują nadal czyste wejście i wyjście z wody. Pióra Croker’a są znane z czystego wejścia i wyjścia z wody, a pióra Arrow idą o krok dalej.
Uwaga: to pióro jest dostępne tylko w serii strzałek S39 i S40

Pióro typu Slick

Pióro Slick jest teraz dostępne z zamkniętymi krawędziami, co poprawia trwałość pióra i ogólną wydajność. Pióro Slick nie ma grzbietu, więc na nachwycie powoduje mniejszy plusk w wodzie.

Pióro o małej objętości szybko i cicho wchodzi do wody i unosi się nisko w wodzie. Krzywizna podłużna jest prostopadła do wierzchołka i jest zgodna z przepływem wody. Ma stały skok na końcach i wszystkie linie równoległe do końcówki. Delikatna asymetryczna krzywizna pióra zapewnia czyste uwalnianie z wody przy każdym wykończeniu. Pióra Slick są wyraźnie czystsze niż inne pióra. Nie wykazuje również żadnych negatywnych tendencji podczas regeneracji lub przy złej pogodzie.

Pióro Macon

Pióra typu Macon posiadają pierwotny klasyczny kształt. Były one najpierw wyprodukowane z drewna. Chociaż pióro Macon nie jest już używane w świecie wyścigów, wybierane są dla wioseł rekreacyjnych jak również dla początkujących wioślarzy.

Pióro Macon jest dostępne na żądanie na wszystkich trzonach a teraz dodatkowo ma zamknięte krawędzie, co zwiększa trwałość i ogólną wydajność.