Czy muszę płacić dodatkowo za większe rozmiary?

Wszystkie rozmiary od 5 do 14 kosztują tyle samo, więc nie będziesz musiał płacić nic więcej za większe rozmiary.

Jakie inne kolory mogę uzyskać?

Skóra dostępna jest tylko w kolorze czarnym i białym. Jednak siatka nylonowa jest dostępna w różnych kolorach – możesz zobaczyć i określić kolor swojego wyboru w momencie składania zamówienia.

Czy mogę wydrukować moje logo?

Tak, przy zakupie 100 par lub więcej, logo wliczone jest w cenę. W przypadku mniejszych ilości par butów możemy wydrukować logo za dopłatą. Wyślij nam wiadomość e-mail zawierającą Twoje logo w narysowane wektorowo na adres mmigal@intelimare.pl, aby sprawdzić cenę.

Jaki jest mój prawidłowy rozmiar?

Aby ustalić właściwy rozmiar, zapoznaj się z naszą tabelą rozmiarów.

Jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Jedna para

Czy buty Ankaa są objęte gwarancją?

Tak, oferujemy pełną zastępczą gwarancję na wady fabryczne.

Jakie karty kredytowe akceptujesz?

Pracujemy w tej chwili nad wdrożeniem platnośći kartą kredytową jednak w chwili obecnej możliwa jest zapłata przelewem bankowym lub na terenie Polski – płatność za pobraniem.

Dlaczego pytasz o mój adres e-mail, numer telefonu itp.?

Prosimy o szczegóły, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w przypadku problemów z Twoim zamówieniem. Nie udostępniamy Twoich danych żadnym innym firmom.

Czy śruby do mocowania butów są dołączone do obuwia?

Tak, śruby ze stali nierdzewnej są dostarczane z każdą parą butów.

Czy w podeszwach butów zamontowane są gwinty?

Tak, buty mają wkładki gwintowane ze stali nierdzewnej wbudowane w podeszwy.

Nasz klub planuje przerzucić się na buty do wiosłowania Ankaa. Czy buty Ankaa będą bezpośrednim zamiennikiem stosowanych przez nas butów?

Buty do wiosłowania Ankaa mają dwa typy otworów:
1) Europejskie (zamiennik Adidas®) i
2) „Reszta świata”.

Te dwa typy obejmują wykorzystanie typów stopek na całym świecie. W momencie składania zamówienia poinformuj nas jaką opcję wybierasz a będziesz mógł bezproblemowo przenieść się na nasze buty. Lub zamów buty oraz płyty mocujące buty do podnóżków.

Czy dostarczasz footplates – podkładki do mocowania butów?

Tak, dostarczamy płyty podnóżkowe do mocowania butów do wiosłowania z tekstolitu z otworami lub bez nich. Oferujemy opcję wstępnego wiercenia do europejskich łodzi (wymiana Adidas®) lub w konfiguracji „Reszta świata”.

Czy dostarczasz troczki do mocowania pięt butów?

Tak, dostarczamy je (w razie potrzeby) jako dodatkowe wyposażenie. Nasze troczki wykonane są z wysokiej jakości nylonu co sprawia, że są wodoodporne, mocne i trwałe.

Czy dostarczasz części zamienne do swoich butów do wiosłowania?

Rzepy do butów linii New Wave są dostarczane jako części zamienne. Nie dostarczamy cześci zamiennych do innych naszych butów, jednak są one oczywiście objęte gwarancją na wady fabryczne. Oferujemy akcesoria zastępcze, takie jak śruby montażowe ze stali nierdzewnej i troczki do mocowania pięt, jeśli ich potrzebujesz.

Jakie są regulowane rozmiary twoich butów do wiosłowania?

Nasza buty do wiosłowania można regulować w dół o 3 rozmiary butów, niezależnie od zamówionego rozmiaru. Dlatego, aby dać ci przykład, gdybyś zamówił rozmiar 12, byłbyś w stanie dostosować się do rozmiaru 9.

Z jakich materiałów wykonane są twoje buty?

Buty do wiosłowania Ankaa wykonane są z prawdziwej skóry wierzchniej, z oddychającej siadki i ze stali nierdzewnej. Buty New Wave są wykonane z tkaniny GORE-TEX® i antybakteryjnych mikrowłókien.